Ustaw stronę domową
Mapa dojazdu
Mapa serwisu

97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Gen. J. Hallera 2
tel : (+48 44) 726-05-62
fax : (+48 44) 724-93-09
e-mail: markon@markon.pl
w w w. m a r k o n. p l

Dzisiaj jest: Niedziela 05 Grudnia 2021

Nasze Aplikacje

WaterJet
LaserJet
Kontrola jakości
CuttingBox
Windy przemysłowe
Paletyzator

Menu kategorii

Strona główna
Przetargi i Dofinansowania UE
Mapa serwisu
Mapa dojazdu
Kontakt
Automatyka pomiarowa Aplikacje klejowe Aplikacje tnące Aplikacje Spawalnicze Linie Produkcyjne


Tytułem wstępu

Jesteśmy firmą dynamiczną o bardzo szerokich możliwościach. Posiadamy olbrzymie doświadczenie w zakresie automatyki i robotyki. Zatrudniamy najwyższej klasy specjalistów: projektantów systemów automatyki przemysłowej, monterów i serwisantów. Nasze systemy projektujemy i konstruujemy sami. Pozostawiamy naszemu odbiorcy możliwość wybrania podzespołów i służymy przy tym naszą wiedzą i doświadczeniem. Najważniejszymi obszarami naszej działalności są:
- automatyzacja i robotyzacja przemysłu chemicznego, samochodowego, tekstylnego i spożywczego;
- usługi w zakresie montażu podzespołów instalacji energoelektrycznej.
- sprowadzanie wybranych urzadzeń i maszyn z innych fabryk i zakładów na całym świecie.
Ich: demontaż, inwentaryzacja, montaż, przekonstruowanie i ulepszenie dla wymaganych celów; - serwisowanie, modernizacja, oraz wyposażanie posiadanych przez klienta maszyn i urządzeń.Systemy paletyzacji

Proponujemy Państwu kompleksowe systemy paletyzacji i pakowania, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Aplikacje wykonujemy przy użyciu robotów przemysłowych jak i autorskich systemów chwytająco - przenoszących.

paletyzacja kineskopów Zakres pakowanych detali jest bardzo szeroki. Od malych elementów do dużych i cienkich. Przy użyciu różnego rodzaj chwytaków (mechanicznych, pneumatycznych, próżniowych).Stosując zautomatyzowane systemy paletyzacji zwiększamy wydajność, obniżamy koszty. Nasze systemy pozwalają na przenoszenie dużych ciężarów gwarantując bezpieczeństwo personelu obsługującego maszynę zgodnie z zasadami BHP.
» Czytaj Dalej

Cięcie laserowe

Lasery to nie fikcja, dawno zeszły z ekranów George'a Lucasa do hal produkcyjnych. Podstawy teoretyczne funkcjonowania lasera zostały określone już na początku XX w. przez Alberta Einsteina, ale do końca lat 60-tych nie znalazły praktycznego zastosowania.
Cięcie laserowe Dopiero stworzenie rubinowego lasera pozwalającego na wydrążenie w diamencie przejścia dla przewodów wprowadziło nas w erę laserów przemysłowych . Laser przekształca dostarczoną energię ( w postaci wyładowanie elektryczne, promieniowanie lampy błyskowej lub diody laserowej) w promieniowanie świetlne o jednorodnej długości fali. Medium (ośrodkiem) laserowym może być gaz lub ciało stałe, stąd te dwa ....
» Czytaj Dalej

Kontrola jakości

Kontrola jakości Nowoczesny system kontroli jakości! Realizujemy systemy kontroli jakości, oparte na najlepszych technologiach systemów wizyjnych, tak znanych firm jak DVT, łączyć je z niezawodną architekturą robotów firmy FANUC, KUKA, czy ABB.
» Czytaj DalejPobierz naszą prezentację w formacie PDF (1.5Mb)
Strona główna Nasze aplikacje Nasi klienci Mapa serwisu Mapa dojazdu Kontakt

Markon Sp. z o.o. 97-200 Tomaszów Mazowiecki ul. Gen.J.Hallera2
tel : (+48 44) 726-05-62 | fax : (+48 44) 724-93-09 | e-mail:markon@markon.pl